Новини


05.02.2019 День безпечного Інтернету

опубліковано Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів   [ оновлено ]

В Україні щорічно зростає кількість дітей, які мають доступ до мережі Internet, та зростає кількість підлітків, які наражаються на небезпеку бути ошуканими шахраями та злочинцями. Найбільшого занепокоєння викликають злочини сексуального характеру щодо дітей в онлайн-просторі, так як вони є найбільш латентною категорією злочинів.

З метою захисту дітей від сексуального насильства та експлуатації через мережу Інтернет у школі було проведено урок з теми «Інтимні селфі в Інтернеті – жарт чи небезпечний ризик?» для учнів 7-11 класів.

        

01.02.2019 Районні змагання з лижних гонок

опубліковано Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів   [ оновлено ]


1 лютого відбулися районні змагання з лижних гонок. Школу представляли Стукота Б., Гейпель Б., Ігнатенко В., Пащенко М. Команда школи посіла ІІ місце, у особистому заліку Стукота Б. - ІІ місце.

Вітаємо переможців! Спортивних злетів!

29.01.2019 День пам’яті героїв Крут

опубліковано Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів   [ оновлено ]

І знов, у котрий це вже раз,
Зійшлися ми в одній родині,
Щоб пом’януть той славний час,
Коли в офіру Батьківщині
Себе принесли кращі з нас.
Нема любові понад ту,
Що окропила кров’ю Крути,
І ту гарячу кров святу
Повік Вкраїні не забути.

У школі проведено загальношкільну лінійку, де учитель історії Мельничук І.М. розповів про події, які відбувалися біля невеликої станції Крути, що розташована на Чернігівщині уздовж лінії Бахмач – Київ, та ознаменували відлік нового духовного злету нації, який уже протягом майже століття є національним символом для десятків поколінь борців за свободу та незалежність України.

            

21.01.2019 День Соборності України

опубліковано Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів   [ оновлено ]


Народ наш жив у боротьбі
І в муках рабського терпіння.
Та не зневірилось в собі
Моє трагічне покоління.

21 січня 2019 року – День Соборності України – величне свято нашого народу. У школі відбулася тематична лінійка «Нам Злуку дарував Господь».

Серед учнів 6-11 класі проведено конкурс лепбуків «Моя соборна Україна», присвячений 100-річчю з проголошення Акту Злуки Західноукраїнської Народної Республіки і Української Народної Республіки.

15.01.2019 Засідання педагогічної ради

опубліковано 18 січ. 2019 р., 15:55 Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів   [ оновлено 18 січ. 2019 р., 16:25 ]


15 січня 2019 року відбулося засідання педагогічної ради.

На педраді були обговорені такі питання:

1. Створення в колективі умов для науково-дослідницької роботи учителів та учнів. Мельничук Л.В. розповіла про систему роботи з учнями щодо організації науково-дослідницької роботи, проаналізувала роботу та участь учнів школи у написанні робіт МАН. Відмітила, що протягом останніх 5 років школа бере участь у написанні робіт МАН. Учні щороку є районними переможцями, та два роки поспіль посідали ІІІ місця в області. Учителька англійської мови Пархоменко О.І. та учителька географії Погребняк Т.В. поділилися досвідом роботи з написання робіт МАН.

2. Сучасні підходи до організації виховної роботи в школі. Заступник директора з навчально-виховної роботи Даниленко Л.М. ознайомила з новітніми технологіями організації виховної роботи в Новій українській школі. Мельничук І.М., класний керівник 9 класу, розповів про нестандартні форми роботи з учнями.

3. Психологічний супровід емоційної нестійкості дитини. Практичний психолог школи розповіла про причини емоційної нестійкості учнів, надала поради вчителям, як працювати з такими учнями та їх батьками.

4. Організація харчування дітей у школі. Заступник директора з навчально-виховної роботи Даниленко Л.М. проаналізувала стан харчування учнів за І семестр 2018-2019 н.р., відмітила, що суттєво збільшилася кількість дітей, які охоплені гарячим харчуванням.

14.01.2019 Наказ про використання мобільних телефонів

опубліковано 18 січ. 2019 р., 07:25 Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів   [ оновлено 18 січ. 2019 р., 15:41 ]

НАКАЗ

по Пісківській загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів

Від 14 січня 2019 року № 4

Про правила користування мобільними

телефонами під час навчально-виховного процесу

На виконання вимог Статуту та правил внутрішнього розпорядку навчального закладу, для підвищення ефективності навчально – виховного процесу, формування культури користування мобільними телефонами у школі

НАКАЗУЮ:

1. Протягом 2018/2019 н.р. заборонити використання мобільних телефонів у навчальному закладі без потреби....

14.01.2019 Початок ІІ навчального семестру

опубліковано 18 січ. 2019 р., 07:04 Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів   [ оновлено 18 січ. 2019 р., 07:05 ]

ІІ семестр 2018-2019 навчального року розпочався з організаційної лінійки, на якій було підведено підсумки І семестру та вшановано відмінників у навчанні.

            

07.01.2019 Пробне ЗНО

опубліковано 18 січ. 2019 р., 06:23 Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів   [ оновлено 18 січ. 2019 р., 06:23 ]


З 8 по 31 січня 2019 року розпочинається реєстрація для участі у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні, яку можна здійснити на сайті Харківського регіонального центру оцінювання якості освіти.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування та робочого місця. Пробне тестування є важливою складовою підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання є платною послугою для учасників та неприбутковою для організаторів і проводиться коштом фізичних і юридичних осіб. Вартість одного тестування для одного учасника складає 132 грн.

У 2019 році пробне зовнішнє незалежне оцінювання з української мови і літератури відбудеться 16 березня, з історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, а також з іноземних мов (англійської, іспанської, німецької та французької) — 23 березня.

У день проведення пробного тестування кожен зареєстрований учасник може пройти тест з одного навчального предмета.

Звертаємо увагу, що реєстрація для проходження пробного ЗНО не передбачає автоматичної реєстрації для участі в основній сесії ЗНО. Результати пробного ЗНО не буде зараховано як оцінки за державну підсумкову атестацію та не буде використано для участі в конкурсному відборі під час вступу до вищих навчальних закладів.

21.12.2018 Зустріч з Кривобоко Дмитром Володимировичем

опубліковано 18 січ. 2019 р., 05:49 Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів   [ оновлено 18 січ. 2019 р., 06:00 ]


21 грудня 2018 року у школі відбулася зустріч з випускником Кривобоком Дмитром. Нині Кривобок Дмитро Володимирович – полковник, командир тактичної групи ОТУ (північ) 8 окремого полку спецпризначення.

З теплотою Дмитро Володимирович згадав шкільні роки, сказав, що гордиться, що він є випускником Пісківської ЗОШ І-ІІІ ступенів.

Кривобок Д.В. привіз та показав учням фільм про військові будні тактичної групи, розповів про участь полку в ООС, профорієнтаційну роботу щодо вступу випускників школи до військових вузів.

19.12.2018 Майстерня казок

опубліковано 18 січ. 2019 р., 05:44 Пісківська ЗОШ І-ІІІ ступенів   [ оновлено 18 січ. 2019 р., 05:44 ]


«Майстерня казок» Олександра Зімби привітала учнів 1 класу Піскіської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів з найчарівнішим святом дорослих і дітей – днем Святого Миколая!!!

1-10 of 171