ВчителямЗагально - оствітні WEB-сайти:

Освітній навігатор – інформаційно-освітнє середовище на допомогу педагогам, учням і батькам: інформація з мережі Internet, каталог web-посилань на ресурси освітньої тематики, матеріали підготовлені бібліотеками Рівненщини, кращий досвід педагогів та дослідницькі роботи учнів регіону.

Освітній портал – освіта в Україні, освіта за кордоном – все про освіту в Україні: новини, події, статті, методичні матеріали, зовнішнє незалежне тестування, дистанційне навчання, довідник навчальних закладів тощо.


Вчителю математики:

Математичний сайт (http://www.matklas.com.ua/) – уроки математики, план-конспекти, поурочне тематичне планування, математичні ігри, математичні казки, матеріали для підготовки та проведення заходів.

Каталог математичних цікавих завдань (http://www.math-on-line.com/) – навчальний посібник включає завдання цікавої математики та їхній розбір.

Математична освіта Полтавщини - все про математичну освіту Полтавщини: плани-конспекти уроків, заходів з математики, календарно-тематичне планування, олімпіади та математичні конкурси, новини, цікавинки, фотоальбоми, бібліотека педагогічного досвіду.


Вчителю інформатики:

Перелік програм шкільного курсу інформатики – Перелік навчальних програм шкільного курсу інформатики, рекомендовані МОН України.

Форум інформатиків Полтавщини - все про освіту інформатики на Полтавщині: плани-конспекти уроків, заходів з інформатики, календарно-тематичне планування, олімпіади та конкурси з інформатики, новини, цікавинки, фотоальбоми, бібліотека педагогічного досвіду.


Вчителю фізики:

Fizika.net.ua – сайт вчителів України - методична майстерня вчителя фізики.


Вчителю хімії:

Учительский портал (http://www.uchportal.ru/load/59) – добірка конспектів і презентацій до уроків хімії.


Вчителю біології:

bio.uroki.org.ua (http://bio.uroki.org.ua) – тематичне, календарне, поурочное планування з біології, розробки уроків.

Український біологічний сайт – висвітлюється сучасний стан біологічної науки та освіти в Україні: біоконкурси, видатні українські біологи, біологічна освіта, на допомогу школі, корисні лінки та ін.


Вчителю географії:

BESTGEO – Географія та основи економіки – Репетитор, навчальні диски, каталог статей, методичні матеріали тощо.


Вчителю історії:

Етнополітична карта світу 21 століття (http://svit21.narod.ru/index.html) – детальний аналіз сучасної політичної ситуації та історичних закономірностей формування з етносів національних держав.


Для вчителя української мови та літератури:

Для вчителя української мови та літератури – розробки уроків, сценарії, поурочні плани тощо.

Українська мова та література: на допомогу вчителю (http://www.ridnamova.ck.ua/) – сайт створений для учителів української мови та літератури, зарубіжної літератури.

Уроки державної мови – українська мова: поради до вживання слів, з правопису, перекладу; застереження про неправильне або невдале використання тих чи інших лексем у певних значеннях, у конкретному контексті.

SelectionFile type iconFile nameDescriptionSizeRevisionTimeUser