Новини

19.01.2024

19 січня у рамках проєкту " Пліч- о -пліч" у Пісківському ліцеї  відбулися спортивні змагання «Нумо, дівчата». Участь у конкурсі взяли дівчата 8 -11класів. Змагалися дві команди : " Незламні" та "Непереможні".   Учасниці  показали гарні спортивні вміння, спритність, уважність та творчі здібності.  Команда " Незламних" набрала 48 балів , а "Непереможні" - 47. Молодці!!!. Ви у нас найкращі! 

18.01.2024

У рамках проєкту " Пліч- о- пліч"  весело й захоплююче пройшли "Веселі старти"у Пісківському ліцеї. У змаганнях брали участь учні 1-4 класів. Змагалися дві команди "Комета" і "Стріла".В програмі змагань:

1.Розфарбуй команду

2.Біг пінгвінів

3.Стрибки в мішках

4. Передай м'яч

5. Хто швидше

Перемогла команда "Комета".

17.01.2024

Милий сніговичок не такий вже й простий персонаж, адже у нього є навіть своє власне свято . 18 січня святкують Всесвітній день сніговика. Цікаво провели цей день учні 2 класу Пісківського ліцею. Діти " ліпили сніговика", складали пазли, писали вірші.

Нумо забавлятись!15.01.2024

У канікулярний час учні Пісківського ліцею брали участь у змаганнях з тенісу на Кубок мера міста, які відбулися у Заводському ліцеї №1. Учениця 10 класу Вовк Дар'я  серед дівчат посіла І місце. Даша нагороджена кубком , ракеткою та грошовою винагородою.  Всі учасники змагань отримали солодощі та пам'ятні призи від мера міста Сидоренка В.В. Вітаємо нашу призерку та всіх учасників змагань. 


29.12.2023

Весело і цікаво, з піснями, хороводами, іграми та танцями зустріли  Новий рік першокласники Пісківського ліцею. Скільки радості отримала малеча, коли із чарівної торбинки Діда Мороза подарунки потрапляли до їх рук. 


28.12.2023

Закінчення першого семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі, тим більше, що попереду зимові канікули. Коли діти дорослішають, дуже важливо зуміти зберегти у їх серцях віру в чудеса, навіть в умовах війни. 28 грудня  в Пісківському ліцеї відбулося святкування Нового року. Заходи пройшли яскраво , з веселими хороводами  навколо красуні - ялинки. Діти отримали масу позитивних  емоцій. Велика подяка відділу освіти заводської міської ради (начальник  Нєдосєка В.А.), керівництву комбікормового заводу за солодкі подарунки для учнів початкових класів та дітей пільгових категорій та керівнику ТОВ  «Еко - Край» Орошану В.Г. за прекрасні новорічні  подарунки для всіх здобувачів освіти. Учні, батьки, вчителі дуже їм за це вдячні. Низький уклін нашим ЗСУ за можливість зробити нашим дітям приємне. 


28.12.2023

Новорічний ранок у 3 класі пройшов весело і цікаво.Діти брали уча'сть у конкурсі на краще читання віршів, грали в ігри, співали пісні. Мама Лева Левчука разом з сестричкою Лєрою організували танці і розвиваючу гру . Пригостили всіх солодощами. З цікавістю  діти слухали Чаклунку, роль якої виконала працівниця школи Тетяна Блик. Вона кожному зробила  передбачення на 2024 рік, звичайно, у гумористичній формі.Далі святкування було біля  ялинки з Дідом Морозом і  Снігуркою.Всі танцювали, водили хоровод, співали  пісні та отримали святкові подарунки 


14.12.2023

Щорічна екологічна акція  "Збережи ялинку" у Пісківському ліцеї 


14.12.2023

Батьківський день - це завжди цікаво і весело.Сьогодні до  третьокласників  завітали  мама Даші Федоренко  і  тьотя Жені Неценка . На ранковому колі діти ближче познайомилися з родинами Даші  і Жені . Дізналися про їх  уподобання, традиції,  відпочинок . Потім влаштували Свято чаю. Учні досліджували історію  чаю, чайні традиції, де росте, як збирають , вчилися сервірувати стіл.Власноруч випеченими смаколиками всіх пригостила  Наталія Миколаївна,тьотя Жені Неценка. 


12.12.2023

Лижні змагання у Пісківському ліцеї у рамках прєкту " Пліч- о- пліч" 


08.12.2023

У ході акції " 16 днів проти насильства ' для шестикласників проведено ділову гру  " Наш улюблений світ без насильства" 


08.12.2023

07 грудня 2023 року для ліцеїстів старших класів Пісківського ліцею Заводської міської ради старший офіцер відділення рекрутингу та комплектування Другого відділу Миргородського РТЦК та СП  провів  агітаційний захід на тему здобуття військової освіти та перспективу військової кар'єри.

Під час зустрічі лейтенант Роман Ляш довів учням інформацію щодо військово-професійної орієнтації та вступну кампанію в 2024 році, а також переваги навчання у закладах вищої освіти Збройних сил України. Присутні дізналися про вступні випробування, вимоги до абітурієнтів, навчання курсантів та перспективи військової служби, серед яких: пільги, гарантоване працевлаштування після закінчення військового навчального закладу, гідне грошове забезпечення, після 25 років служби вихід на пенсію, забезпечення житлом.

Під час уроку учні взяли участь у практичному занятті з використанням навчальної зброї та індивідуальних засобів захисту.


08.12.2023

Цікаво та змістовно пройшов Тиждень читача для учнів 2 класу Пісківського ліцею.

Він розпочався зі свята " Зустріч читачів у бібліотеці", яке допомогло дітям відчути радість спілкування з книгою.

Продовжився Тиждень інсценуванням казки "Колобок". З цікавістю другокласники визволяли текст з полону павучка Теда та розгадували ребуси.

На завершення Тижня читача учні отримали медалі та диплом.

08.12.2023

Ми живемо у світі, де на превеликий жаль, існує таке негативне явище, як насилля. У рамках  Всеукраїнської акції «16 днів без насильства» з  восьмикласниками Пісківського ліцею проведено  інтерактивне заняття «Не допускай насилля над ближнім». Спочатку переглянули презентацію, де дізналися про історію  цієї акції. Поділившись на групи, учні пояснили, чому на картках зображено стрілу, мішень, око ( кривдник, жертва, спостерігач), виконали вправу «Чому так стається?». Прослухали та обговорили притчу «Усе залишає свій слід», розв’язали життєві ситуації і зробили висновок, що вони проти насилля. 

07.12.2023

4 грудня розпочався "Національний тиждень читання"

Учні 1 класу Пісківського ліцею також приєдналися до дружнього кола юних читачів.Першокласники лише починають  робити перші кроки в країні Знань. Вони із захопленням читали невеликі тексти і заробляли за них наклейки.Взяли активну участь у іграх :"Утвори нове слово"," Склади слово із складів", 'Хто перший", "Впіймай речення".

Діти відвідали шкільну бібліотеку, де ознайомилися із світом книжок.Вели цікаву розмову про цінність книг і вміння читати з феєю Читаночкою та її помічниками зайчиком Аз і ведмедиком Бука.

07.12.2023

День української хустки у 3 класі. 07.12.2023

З нагоди свята українки в різних країнах світу беруть участь у флешмобі " Зроби фото з хусткою".

Учні 2 класу Пісківського ліцею шанують і популяризують цю традицію.

Хустка- крила над батьківським краєм

Вона барви ввібрала у себе усі.

Зустрічайте це диво Вкраїни

Гарну хустка- у всій її красі.

07.12.2023

У кожного народу є своя святиня.

А для українців – вишита хустина.

Святий символ щастя й ніжності в серцях

Мов весна квітуча хусточка ось ця.

 

  Ми українці, а значить маємо знати свою історію, розвивати культуру, традиції , любити свою Батьківщину.

    Здавна зберігає наш народ пам’ять про хустку як про давній символ. Хустка-перша ознака одягу жінки. Вона   розповсюджена по всій Україні і відіграє велику роль для української дівчини, жінки.

  Тому у День  української хустки, учениці та вчительки Пісківського ліцею одягли хустки,  щоб пам’ятати та збагачувати  українську культуру.


07.12.2023

Виховна година у 5 класі "Ми проти насилля."


06.12.2023

Малий і старий знає про  Святого Миколая.  Щороку він приходить у кожен дім із миром і подарунками. Виростають діти – і добра казка зникає, а Миколай залишається.

Сьогодні  він завітав  у Пісківський ліцей з привітаннями. Наслідуємо добро і вчинки Миколая, щиро дякуємо  приватним підприємцям : Жарій О.І., Танченко Н.Г., Молодусі Л.М., Пройдак Т.А., Шиліну Р.І., Байбузі О.В. за надані солодощі. Всім нам миру і довгожданної Перемоги.


06.12.2023

  Вітання з Днем Збройних Сил України!

Вітання З Днем Збройних Сил України 2023!.mp4

05.12.2023

До Всесвітньої акції " 16 днів проти насильства" нині привернута увага всієї громадськості. Для четвертокласників Пісківського ліцею проведено  годину  спілкування  " Ні насильству!", на якій школярі переглянули презентацію, дізналися про види насильства, з'ясували актуальні проблеми подолання насильства у сім'ї, школі. Цікавою і творчою була робота над створенням буклету " Права, що захищають мене від насильства". Кожен учень отримав пам'ятку "Як уникнути насилля?"


05.12.2023

Як зробити наше життя кращим, добрішим? Протягом тисячоліть люди шукали відповідь на ці питання. І ось  "золоте правило" винайшли . "Стався до інших так, як бажаєш, щоб ставилися до тебе".

Учні 2 класу Пісківського ліцею провели виховну годину на тему " Ми проти насильства. 'Діти виявили причини виникнення агресивності, описали  емоції,  які переживають герої  та розіграли сценку з притчі " Все залишає свій слід". Другокласники розробили заходи по запобіганню насилля.


05.12.2023

Як зробити наше життя кращим, добрішим? Протягом тисячоліть люди шукали відповідь на ці питання. І ось  "золоте правило" винайшли . "Стався до інших так, як бажаєш, щоб ставилися до тебе".

Учні 2 класу Пісківського ліцею провели виховну годину на тему " Ми проти насильства. 'Діти виявили причини виникнення агресивності, описали  емоції,  які переживають герої  та розіграли сценку з притчі " Все залишає свій слід". Другокласники розробили заходи по запобіганню насилля.


0-02-05-e02022bfd3d2bf12d399b290bccac6a125eb65b50623c54382a027a0d4070621_f383ace23dde3911.mp4

05.12.2023

Як зробити наше життя кращим, добрішим? Протягом тисячоліть люди шукали відповідь на ці питання. І ось  "золоте правило" винайшли . "Стався до інших так, як бажаєш, щоб ставилися до тебе".

Учні 2 класу Пісківського ліцею провели виховну годину на тему " Ми проти насильства. 'Діти виявили причини виникнення агресивності, описали  емоції,  які переживають герої  та розіграли сценку з притчі " Все залишає свій слід". Другокласники розробили заходи по запобіганню насилля.


04.12.2023

Національний тиждень   читання у 3 класі Пісківського ліцею розпочався .Було дано старт Читацькому марафону. Кожен одержав зображення дерева , яке буде прикрашати  листочками з назвами книг, що  прочитав. Чим більше  прочитаних  оповідань, казок, тим пишніше буде їхнє  деревце. На завершення тижня учні  отримають звання ,,Лідер  читання",,Найкращий читач",,,.Читайлик" До дітей також завітала бібліотекар Рубанова Н.В.  з новинками літератури.


04.12.2023

"Книга вчить, як на світі жить". Про це говорить народна мудрість. А бібліотека - це храм книг. Учні 4класу Пісківського ліцею під час Тижня читання організовано відвідали шкільну бібліотеку, де ознайомилися з новинками літератури за віком, провели бесіду з бібліотекарем школи Наталією Вікторівною, переконалися в тому, що читання допомагає висловлювати власну думку, уявляти прочитане, дискутувати один з одним.

Повернувшись з бібліотеки з обраною книгою, школярі провели читання для себе і читання для друга.


30.11.2023

30 листопада Всесвітній день домашніх тварин.Мета цього свята - розвинути почуття відповідальності за живих істот.Третьокласники Пісківського ліцею люблять і турбуються про домашніх улюбленців. Фото говорять про те, що вони відповідають за тих, кого приручили.


30.11.2023

Якщо друг у тебе є, життя радісним стає. Так вважають учні 2 класу Пісківського ліцею і вітають всіх з Міжнародними днем домашніх тварин.


0-02-05-4337b40e2e048d66eb49f1bedf18c1b442ded2f578c99926e554fc5b5cfec029_ffd60f61464e4faa.mp4

28.11.2023

Найвища наука життя - мудрість, а найвища мудрість - бути добрим. 28 листопада до Всеукраїнського дня добрих справ у 1 класі Пісківського ліцею пройшов "Урок доброти".Діти  переглянули відеоролик"Даруй добро" і зрозуміли, що людина живе для того, щоб творити добро, віддавати тепло своєї душі людям, тваринкам, рослинкам.

Першокласники  починають робити добрі справи, про це свідчать їх фото.


24.11.2023

Вшанування пам'яті жертв Голодомору.


24.11.2023

У 3 класі проведено годину спілкування  "Не забудемо, пам'ятємо  1932-1933 роки", присвячена Дню пам'яті жертв Голодомору. Діти переглянули презентацію, виготовили колоски пам'яті і квітки-незабудки.


23.11.2023

Закінчується мальовнича пора року - осінь.Третьокласники підсумували свої знання про цю пору, провівши осінній квест. Змагалися дві команди: ,,Кленові листки" і ,,Дубові листки". Діти побували на зупинках:,,Поетична, музична, загадкова, казкова, хто більше, смачного".За правильно виконані завдання отримували призи. Перемогла команда ,Дубові листочки".На завершення квесту дітей чекав осінній сюрприз: смаколики з яблук і слив.


21.11.2023

21листопада учні 2 класу Пісківського ліцею провели квест " Історичний екскурс до Дня Гідності та Свободи".

Діти познайомилися з легендою про маленьку свободу, провели конкурс 

 " Малюю асоціацію", розгадали мовні загадки, виготовили браслети " Україна єдина ".


21.11.2023

21листопада у Пісківському ліцеї для учнів 8-9класів проведено виховний захід ,, Україна - країна незламних'' (до 10-ї річниці Революції Гідності). Учні переглянули відеофільм ,,Хронологія протесту'', з якого дізналися про 94 дні супротиву українського народу проти свавілля тогочасної влади, про єдність  та патріотизм нації.Учні вшанували хвилиною мовчання героїв Небесної Сотні


21.11.2023

21 листопада в Україні відзначається День Гідності та Свободи. Його встановлено  указом Президента від 13 листопада 2014 року на честь двох знаменних подій у новітній українській історії - Помаранчевої

 революції 2004 року та Революції Гідності 2013 року.

Учні 4 класу Пісківського ліцею переглянули  презентацію " День Гідності та Свободи". У цей день ми думаємо про майбутнє, але водночас пам'ятаємо тих, хто віддав життя в боротьбі за це майбутнє.


21.11.2023

У Пісківському ліцеї  для учнів 6  класу  проведено урок - змагання " Олімпійці серед нас".  Діти дізналися   нове про олімпійський рух , отримали заряд позитивної енергії.  У кожного є своя олімпійська сходинка, олімпійська висота, і щоб її досягти, потрібно мати велике бажання, віру у свої сили і щоденно докладати зусилля для здійснення своєї мрії. Бажаємо кожному із вас обов’язково її досягти!


21.11.2023

У 5 класі до Дня Гідності і Свободи проведено квест "Вільні творити майбутнє".


21.11.2023

Урок - дискусія до Дня гідності і свободи " Свобода і гідність - боротьба і ціна за них". Головне завдання цього заходу - допомогти дитині зрозуміти, значення свободи і власної гідності , необхідності боротися за них, навіть якщо доведеться заплатити високу ціну .


17.11.2023

У 5 класі проведено виховну годину "Безпека на дорозі".  Учні пригадали правила дорожнього руху та дорожні знаки.


17.11.2023

Єдиний урок,,Безпечна дорога додому'' у 3 класі Пісківського ліцею було проведено на свіжому повітрі.Діти на практиці повторили правила переходу вулиць і доріг, провели вікторину ,,Чи знаєш ти дорожні знаки''. Всі  були задоволені і з хорошим настроєм повернулися до школи.


16.11.2023

У рамках національного проєкту" Безпечна країна" учні 1 класу Пісківського ліцею у дружньому колі провели виховний захід " Безпечний рух- твій вірний друг"

Діти брали участь у грі"Безпека на дорозі" та вікторині  " Правила пішохода"


16.11.2023

У Пісківському ліцеї для учнів 9 класу проведено виховний захід « Дбай про свою безпеку». Дітям розповіли , як уникнути небезпечних перешкод по дорозі до ліцею. Повторили правила безпеки життєдіяльності в побуті, переглянули відеофільм «Техніка безпеки під час воєнного стану для учнів»


16.11.2023

Найдорожчий скарб людини - це її власне здоров'я та життя . Незнання та невміння дотримуватися певних правил поведінки на дорогах, необережність дуже часто призводять до втрати здоров'я, а інколи життя.

Учні 4 класу провели виховний захід про правила дорожнього руху " Зелений вогник". Змагалися дві команди "Світлофорик" і " Пішоходик". Цікавими була гра "Дозволено - заборонено", вікторина "Вулиці нашого села", гра " Вгадай, який знак", спортивна естафета " Зебра". Підвівши підсумки і визначивши  переможців, всі разом заспівали пісню:

Правила дорожні знать, добре їх запам'ятать

Вчать у школі( 3 рази).

І дорогу перейти

Бути чемними завжди

Вчать у школі( 3 рази).

Знаки різнії вивчать

На дорогу теж зважать

Вчать у школі(3 рази).

Повторюйте всі на світі правила дорожні, бо без них прожить не можна.


16.11.2023

З учнями 10 - 11 класу в рамках  Тижня безпеки дорожнього руху був проведений тренінг "Як стати веломентором: усе про велосипед і безпеку руху". Діти отримали пізнавальну інформацію про виникнення велосипеда, як безпечно рухатися на ньому, паркування та захист велосипеда від крадіжки .  Провели практичне заняття з надання першої домедичної допомоги в разі травмування під час їзди.


16.11.2023

У 3 класі Пісківського ліцею цікаво пройшла година спілкування,,Толерантність -  що це?'', присвячена Міжнародному дню толерантності.Діти переглянули презентацію, виготовили долоньки толерантності, пограли в гру ,,Наділи рисами толерантості''


15.11.2023

  У ході  Тижня знань безпеки дорожнього руху та з метою запобігання дитячому дорожньо- транспортному травматизму, формуванню безпечної поведінки на вулицях і дорогах, у Пісківському ліцеї відбулася зустріч з дільничним інспектором Горбоносом Романом Вікторовичем та інспектором ювенальної превенції Березовською Оленою Олексіївною. Учасники освітнього процесу були поінформовані про негативні наслідки дорожньо - транспортних пригод, про дії ,спрямовані на усунення основних факторів ризику дорожньо - транспортного травматизму.


15.11.2023

    У рамках проведення Тижня безпеки дорожнього руху в Пісківському ліцеї для учнів 8 класу  класний керівник Мельничук  Л.В. провела годину спілкування «Твоя безпека –в твоїх руках». Діти склали  асоціативний кущ, як вони розуміють ,що таке безпечне життя. Кожен учень накреслив схему «Безпечна дорога додому». Розділившись на групи, восьмикласники створили пам’ятки , як треба поводитись під час пожежі, з  газо-електроприладами. Переглянули презентацію «Правила безпеки під час військового стану»


15.11.2023

   Із метою профілактики дорожньо- транспортного травматизму  та усвідомлення необхідності вироблення та дотримання правил поведінки на дорозі , класний керівник  2 класу Пісківського ліцею Косюк  Г В.

 провела тренінг " Безпека на дорозі - безпека життя".


14.11.2023

   День доброти - це підстава згадати про істинні цінності нашого життя і про те, що доброта здатна зцілити від душевних мук і недуг кожного , хто її дарує і приймає.Ці істини добре розуміють учні 2 класу.


14.11.2023

   Добро врятує світ. У Всесвітній день доброти учні 4 класу провели челенджер добрих справ.  Особлива увага була зосереджена  на почуття милосердя, щирості, гуманності. Роби добро - добром повернеться. Адже добро не має меж, бо лежить у серці кожної людини. Завжди при собі треба мати добре слово, посмішку і подяку. Хтось цього неодмінно потребує. Не скупіться на добро.


27.10.2023

Сьогодні учні та вчителі Пісківського ліцею долучилися до написання Всеукраїнського радіодиктанту


26.10.2023

До Дня української писемності та мови для учнів 6 класу проведено змагання " Єдиний скарб у тебе - мова". Метою заходу було збагатити словниковий запас дітей, розвивати  їхнє мислення, пам'ять , виховувати любов до української мови, рідного краю, повагу до народної мудрості, почуття колективізму, згуртованості. Дві команди " Калина" і " Дивосвіт" показали свої знання, уміння, ерудицію  кмітливість. Шестикласники довели, що вони справжні знавці рідної мови і патріоти України.


24.10.2023

До  Дня української писемності,  з метою розвитку свідомого прагнення до вивчення української мови та виховання поваги до рідного слова у 4 класі Пісківського ліцею  класний керівник Бордун Л.В. провела виховну годину" Чарівна українська мова". Діти із задоволенням оглянули виставку   "Барви рідного слова", провели цікаву вікторину, в якій брали участь команди  "Калина", "Барвінок", "Верба". Змагання між ними були напружені, емоційні, але четвертокласники показали хороші знання з рідної мови, визначили переможців. І всі отримали солодкі призи!


23.10.2023

У  спортивній залі  Пісківського ліцею   відбулися   змагання з волейболу серед хлопців та дівчат старших класів.  Ця гра принесла дітям  цікаві враження та неповторні емоції.   Вітаємо переможців змагань та бажаємо усім нових перемог і сильного командного духу!


20.10.2023

У Пісківському ліцеї для учнів 5-7 класів проведено веселі старти " Ми сміливі і кмітливі". Вважаємо, що кожен, хто сьогодні був учасником або вболівальником, отримав заряд бадьорості й зміцнив своє здоров’я. Результати змагань свідчать про те, що всі діти дружать з фізкультурою та спортом. Тому ми бажаємо всім здоров’я та добра!


11.10.2023

У дружньому колі першокласники Пісківського ліцею разом з класним керівником Кулик Н.М. долучилися до проведення   ІV Міжнародного уроку доброти" Гуманне та відповідальне ставлення до тварин".


10.10.2023

Сьогодні відзначається Всесвітній день психічного здоров’я.

З початком нового навчального року збільшилася кількість навантаження на дітей. До стресу, викликаного війною, додалася  необхідність взаємодіяти з однолітками та вчителями, адаптуватися до навчання у нових форматах та умовах, знаходити спільну мову з батьками та опікунами. Усе це потребує від школярів додаткових зусиль і може стати ще одним джерелом страхів, невпевненості у собі та переживань. 

Тому сьогодні практичний психолог Пісківського ліцею Гарасимчук Г.М. провела уроки ментального здоров'я для учнів 5,10,11  класів . Метою яких  було розповісти учням про те, що таке ментальне здоров’я, та як вони можуть піклуватися про нього.  Навчити розпізнавати свої емоції та пояснити, що робити, якщо вони не можуть впоратися з ними.  Ганна Миколаївна познайомила здобувачів освіти з  вправами  та практиками, які допоможуть впоратись зі страхом, тривогою, опанувати злість, заспокоїтися, почуватися впевненіше.


01.10.2023

Прийміть привітання з Днем вчителя! Нехай Ваші щасливі очі завжди сяють, а душа буде сповнена добра і спокою! Бажаємо Вам удачі в усіх починаннях і справах, оригінальних ідей і блискучих успіхів! Щиро дякуємо Вам за те, що кожен ваш урок неймовірно захоплюючий і цікавий, і нехай так буде завжди. Вітання учнів Пісківського ліцею вчителям.


29.09.2023

Цікаво пройшов у Пісківському ліцеї квест "Ми діти козацького роду, якому нема переводу "


28.09.2023

Сьогодні серед учнівської молоді надзвичайно загострилася проблема насильства, здійснюваного самими дітьми, по відношенню один до одного та поширення такого явища як шкільний булінг. Тому учні  Пісківського ліцею разом з психологом Гарасимчук Г.М долучились до ІV антибулінгового уроку від ГО "НЕ ЦЬКУЙ, на якому Ганна Миколаївна поставила за мету:

- ознайомити учнів з поняттям, формами та структурою булінгу;

- розвивати вміння пошуку шляхів виходу зі складної ситуації;

- формувати навики відповідальної та безпечної поведінки;

- вчитися розуміти один одного, аналізувати думки, вчинки своїх товаришів;

- виховувати повагу один до одного, відповідальність за свої слова і вчинки.

- вчитися жити в мирі та злагоді.


28.09.2023

Сьогодні наш ліцей зустрічав ще одного героя - захисника, колишнього учня закладу Середу Володимира Петровича . Спершу Володя завітав до 3 класу, де його зустріла перша вчителька Тверда Марія Григорівна зі своїми вихованцями. Згодом захисник зустрівся з учнями 8 та 9 класу , розповів про солдатські будні,  дружбу на війні, про справжніх патріотів, які захищають всіх нас і наближають довгождану Перемогу. А діти власноруч виготовили  обереги побратимам Володі, як символи надії на те, що війна скоро закінчиться, і  наші захисники повернуться до нас з Перемогою.


28.09.2023

Година спілкування , присвячена Дню захисників і захисниць України у 3 класі розпочалася із вшанування пам'яті  загиблих захисників , колишніх учнів нашої школи. Потім діти  малювали малюнки, писали листівки і виготовляли обереги для наших воїнів на передову. Дякуємо  ВАМ , ЗАХИСНИКИ І ЗАХИСНИЦІ.


27.09.2023

Гордиться  Пісківський ліцей своїми випускниками.  Радіємо їхнім успіхам, завжди з задоволенням зустрічаємо  у стінах  нашого закладу. І дуже переживаємо за тих, хто зі зброєю в руках захищає нашу Україну від руської навали. Нещодавно  у нас відбулася неймовірно тепла і приємна зустріч. До свого рідного ліцею завітав наш випускник, наш захисник, наш герой Стукота Богдан. Приїхавши на кілька днів у відпустку, знайшов час і бажання відвідати вчителів, молодших товаришів. 

Він справжній Герой нашого часу! Молодий, сильний ,мудрий,  справжній патріот, який всією душею любить рідну Україну і готовий захищати її від ворога до самої перемоги. Богдана до себе на розмову запросили учні 8 та 9 класу , їхні класні керівники Мельничук Л.В та Мельничук І.М.

Всі від зустрічі отримали тільки позитивні емоції.  Ми віримо і довіряємо Богдану.  Бажаємо найшвидшого  повернення в обійми рідних з Перемогою.


26.09.2023

У творчому колі першокласники Пісківського ліцею малювали та розфарбовували  малюнки до Дня захисників і захисниць України, які потім передадуть нашим воїнам на передову.

Також з метою виховання в учнів патріотизму була проведена вікторина " Я - українець. Я-українка"


26.09.2023

26 вересня  завітав у стіни рідного ліцею наш учень, воїн - захисник , Русин Олександр Анатолійович , який у перші дні війни добровольцем пішов захищати Україну від російських загарбників.

 Під час зустрічі з учнями 10, 11 класів, вчителями  наш герой  розповів  про нелегкі воєнні будні, про біль і втрати побратимів, про братерство і дружбу, які допомагають вижити під час боїв. Діти ставили  багато запитань, які стосуються подій на війні. Відповідаючи на них , Олександр Анатолійович  сказав дітям, що захист своєї Вітчизни – свята справа. Вона вимагає від людей сміливості, честі та відваги.  Щирим і хвилюючим було спілкування. З гордістю слухала свого тата донечка Валерія, учениця 10 класу.  Такі зустрічі викликають  у наших дітей  бажання бути схожими на тих, хто захищає суверенітет  і цілісність нашої держави.


26.09.2023

З метою виховання в учнів патріотизму, шанобливого ставлення до рідної країни, гордості за наших захисників у Пісківському ліцеї було організовано зустріч для учнів 5-7 класів із колишнім випускником школи  Ригіним  Євгенієм Миколайовичем , який брав участь у проведенні  АТО та є учасником російсько - української війни.

 Це людина сильної волі, міцного характеру, упевнений у собі, справжній патріот України. З глибоким сумом та болем в очах  ділився з учнями спогадами, розповідав школярам, що пережив за час, проведений на війні.  Відповідаючи на численні запитання учнів, запрошений воїн намагався у доступній формі розповісти школярам про життя на    війні, про те, як боронили довірені об'єкти, про солдатську єдність, братство, і про все те, що цікавило дітей. Говорили про військові будні.

Завершилася зустріч фотографією на пам`ять і словами подяки герою- захиснику.


26.09.2023

Виховання патріотизму - одне з важливих завдань у формуванні особистості. Напередодні Дня козацтва, Дня захисників і захисниць  України та Святої Покрови для учнів 4 класу Пісківського ліцею була проведена виховна година, на яку запросили  воїна ЗСУ, випускника школи Русина Олександра Анатолійовича. Він розповів дітям про будні військових, які захищають мир і спокій підростаючого покоління. Був діалог: питання - відповідь. Діти мали змогу побачити військові нагороди, одягти на себе амуніції захисників. У четвертокласників залишилися незабутні враження від цієї теплої зустрічі.25.09.2023

До Дня українського козацтва" учні 2 класу Пісківського ліцею провели квест " Козаче, у тебе країна єдина, а зветься вона Україна"19.09.2023

Сьогодні у  нашому ліцеї  за ініціативи педагогічного колективу та спонсорської допомоги Бовкуна Віктора Миколайовича, брата загиблого  Андрія Бовкуна , з’явилися  пам’ятні  дошки загиблим у російсько-українській війні  воїнам, колишнім нашим учням  Кривобоку Володимиру, Споденейку Віталію, Дейкалу Сергію, Сагайдачному Олегу, Бовкуну Андрію.  Вони знову і знову будуть   нагадувати нам про війну з російськими окупантами, про наших Героїв , про материнське горе. Лише за допомоги Віктора Миколайовича  ми матимемо змогу кожного дня  дякувати нашим героям за можливість жити, навчатися ,працювати. Наші герої з меморіальних дощок щодня зустрічатимуть і проводжатимуть поглядом учнів, односельчан, і нагадуватимуть кожному з нас, що вони поклали життя, аби ми жили в мирній квітучій Україні. 

Вшанування їх пам’яті – це не просто наш святий обов’язок, це наша шана і гордість за справжніх героїв.16.09.2023

Вітаємо команду Пісківського ліцею, яка  в змаганнях з волейболу  , приурочених до Дня міста Заводське , виборола друге місце.14.09.2023

Традиційно на початку нового навчального року в Пісківському  ліцеї  було проведено «Олімпійський тиждень», у рамках якого організовано чимало цікавих заходів:  інформаційні хвилинки, олімпійські уроки, спортивні  розминки ,  змагання між  класами, які мали на меті пропагувати серед дітей та учнівської молоді здоровий спосіб життя, сприяти залученню їх до активних занять спортом.

     У класах проведено Олімпійські уроки, на яких учні мали змогу більше дізнатися про історію виникнення Олімпійських ігор, видатних спортсменів та Олімпійських чемпіонів України, які прославляють нашу країну на світовій арені.

    Пройшли змагання з футболу між хлопцями  8-9 класів, а в турнірі  з  волейболу змагалися дівчата 9-10 класів. У веселих стартах  брали участь учні  6-х та 7-х класів. 

    Родзинкою Олімпійського тижня стала спортивно - танцювальна розминка для учнів1-5 класів, яку провела хореограф Шовкова О.В. 

   Із  задоволенням  грали в спортивні  ігри  молодші учні разом зі своїми вчителями.  Ми ще раз переконались, що в нашому  ліцеї  вчаться сильні, спритні й сміливі люди.

    Тож бажаємо всім учням тільки  перемог – як на спортивних майданчиках, так і за їхніми межами!01.09.2023

Перше вересня – це не просто день початку нового навчального року, а справжнє свято для учнів, вчителів та всієї шкільної спільноти. Для першокласників цей день наповнений радісним хвилюванням, очікуваннями та натхненням, а для випускників – розумінням, що розпочався останній рік перед подорожжю в нове доросле життя.

Щиро вітаємо вчителів, учнів, батьків із Святом першого дзвоника!31.05.2023

  Вже травень на порозі, нині свято.

Це час радіти, час чогось бажати. 

Ми - діти України, бажань в нас небагато.

Проте це влучний час, щоб їх назвати. 

Дорослі, зупиніть війну, ми хочем миру!

Дитинства світлого, ігри та пісні.

Ми молимось щодня і маєм віру,

Щоб вже настали світлі і щасливі дні!💙💛


30.05.2023

   Останній день навчання у 2 класі Пісківського ліцею -  тематичний ,,До  побачення, веснонько ''. Усі уроки були присвячені її величності Весні.Діти працювали в групах:,, Березень '',, Квітень '',, Травень '', знаходили  цікавинки про місяці , декламували вірші, розповідали казки,оповідання,добирали назви до весняних ілюстрацій,писали твір,,За що я люблю весну '', ходили на екскурсію до Карлового озера, де познайомилися з рослинами, які квітнуть зараз. Діти також виготовили подарунки : для весни вінок , де на квіточці кожен написав ознаку весни ,а батькам - аплікацію ,,Весняна долонька''На завершення дня діти вчилися готувати весняні салати, грали в ігри та ласували морозивом. До побачення, веснонько. Привіт, літо!


30.05.2023

 Учні 3 класу Пісківського ліцею завершили навчальний рік уроками серед прекрасної природи. Діти складали твори про своїх   домашніх  тварин і розповідали  про них друзям, грали в спортивні ігри, провели вікторину  " Чи знаєш ти цю рослину?". Всім до смаку був обід серед співу пташок на природі. Діти  щиро дякують ЗСУ за спокійне  закінчення навчального року.


30.05.2023

  Учні 1 класу Пісківського ліцею цікаво завершили навчання. Діти взяли участь у квесті " Ми закінчили 1 клас", де не лише весело провели час, але й згадали, що вчили протягом навчального року . Гарних вам літніх канікул.  До зустрічі в 2 класі!


19.05.2023

   З метою удосконалення практичних та теоретичних знань під час воєнного стану 19 травня у Пісківському ліцеї проведено день цивільного захисту. Для учнів 1-11 класів Гарасимчук Г.М.,  психолог ліцею,  провела практичні заняття ,, Психологічна підтримка під час воєнного стану''. Класні керівники провели виховні години, де використали презентації, пам'ятки,тренувальні тести, вікторини, перегляд відеофільмів про надзвичайні ситуації. Учні 9-11 класів показали свої знання з військової підготовки та  з надання першої медичної допомоги.Учні початкових класів провели конкурс  малюнків на асфальті ,,Перемоги тобі,  Україно моя''.Проведені заходи допоможуть дітям правильно  реагувати  під час надзвичайних ситуаціях.18 травня відбулися змагання з волейболу в рамках Гімназіади серед шкіл Заводської ТГ. Кожна гра була цікавою та захопливою, команди змагалися за звання найкращої. Учні нашого ліцею вибороли перше місце. Вітаємо переможців та бажаємо нових перемог і сильного командного духу.


18.05.2023

   18 травня відбулися змагання з волейболу в рамках Гімназіади серед шкіл Заводської ТГ. Кожна гра була цікавою та захопливою, команди змагалися за звання найкращої. Учні нашого ліцею вибороли перше місце. Вітаємо переможців та бажаємо нових перемог і сильного командного духу.


18.05.2023

   У рамках Тижня безпеки дорожнього руху у 4 класі Пісківського ліцею проведено  виховну годину "Безпека на дорозі- безпека  життя".


18.05.2023

О! Вишиванки! Справді — це красиво!

Чудовий одяг, що прийшов з віків.

Код українців в них… Хіба ж не диво,

Що одяг підкорити світ зумів!

Бо вишиванка — це оригінально

17.05.2023

 Змістовно  і цікаво пройшов виховний захід "Безпечна поведінка на дорогах в умовах воєнного часу" у 7 класі.17.05.2023

   У ході  Тижня безпеки дорожнього руху учні 1 класу Пісківського ліцею провели практичне заняття " Безпечна дорога додому"


17.05.2023

    Єдиний урок "Безпечна дорога додому" учні 3 класу Пісківського ліцею провели практично. Повторили  правила переходу проїжджої частини дороги . Вивчали безпечні місця руху від школи додому та зони відпочинку.


17.05.2023

 У  2 класі Пісківського ліцею урок,,Безпечна дорога додому ''був проведений на свіжому повітрі.Діти на практиці повторили правила переходу доріг, руху по дорозі, де є перехрестя,а також переходу залізничного переїзду.Урок - екскурсія по селу всім сподобався.


14.05.2023

  Адміністрація Пісківського ліцею у  День матері  вітає  всіх жінок - матерів нашого колективу, мам наших учнів. Бажаємо  вам світлої материнської радості – здорових, веселих і щасливих дітей, з роками не втратити чарівності, не перестати надихати й мріяти, сподіватися і любити. Нехай ваші дні наповняться щирими посмішками, яскравими досягненнями й приємними сюрпризами!

 Щоб ласкаві очі світилися добротою і гордістю за своїх дітей, а радість й легкість супроводжували й надихали. Будьте найулюбленішими, найнеобхіднішими та найціннішими!


12.05.2023

  Цікаві та змістовні виховні  заходи до Дня матері підготували класні керівники 5, 7, 11кл. Пісківського ліцею.


12.05.2023

  Мама. Вона початок життя,берегиня домівки, любові, душі.

Учні  4 класу Пісківського ліцею  разом з класним керівником  провели квест   "У світі все починається з мами"Діти з любов'ю, повагою і ніжністю говорили про своїх мам, писали їм слова  вдячності,  виготовили для матусь  святкові листівки та " онлайн- вітання"З Днем матері".


12.05.2023

  Мамине свято я зустрічаю.

Я для матусі віршик вивчаю.

Я подарунок мамі роблю, 

Я свою маму дуже люблю.


Свою любов та повагу до матусі висловили учні 1 класу Пісківського ліцею.Діти створили портрет мами та присвятили їй теплі слова.


12.05.2023

  У 2 класі  Пісківського ліцею цікаво пройшов виховний захід, "Мати - берегиня роду,"  присвячений Дню матері. Діти дізналися про історію свята, видатних жінок України , взяли участь у вікторині . Другокласники виготовили мамам подарунки.


12.05.2023

    Сьогодні на виховному заході «Мама-втілення любові» учні 9 класу Пісківського ліцею з  ніжністю і повагою говорили про своїх мам, складали їм подяку за терпіння, доброту, мудрість, любов.


02.05.2023

    2 травня відбулися змагання з мініфутболу  серед учнів  шкіл  Заводської ТГ. 

    Багато позитивних емоцій, заряд бадьорості та гарного настрою отримали всі учасники змагань. Діти продемонстрували свої спортивні здібності, згуртованість, дружбу. Команда Пісківського ліцею виборола почесне ІІІ місце. Бажаємо  нашим учням  успіху в подальших спортивних звершеннях під мирним небом України.  Адже попереду у них  ще багато спортивних досягнень.


26.04.2023

 У Пісківському ліцеї до  трагічних роковин Чорнобильської трагедії  оформлені тематичні виставки-застереження «Чорнобиль. Трагедія. Пам’ять»  «Чорнобиль - трагедія землі української»  «Чорнобиль… Біль і пам'ять - вічні» 

  Проведено годину - спомин «Гірчить Чорнобиль крізь роки» 

 Цього дня ми низько схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину глибокої шани всім ліквідаторам, які, рятуючи співвітчизників, а також народи інших країн від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчим – своїм здоров’ям і життям,  зупинили поширення катастрофи, унеможливили її переростання у глобальний винищувальний смерч.


24.04.2023Експрес - опитування.mp4

19.04.2023

 В умовах українських реалій, коли Україна ціною життя та зусиллями українських військових, добровольців, волонтерів відстоює свободу і територіальну цілісність, пріоритетного значення набуває національно-патріотичне та військово-патріотичне виховання молоді. 18 квітня у Пісківському ліцеї  відбулася зустріч з представниками відділення рекрутингу  та комплектування. Оскільки  почалася повітряна тривога, вона відбулася в укритті.  Тож на ній були присутні не тільки учні 10-11 класів, а й здобувачі освіти початкової та середньої ланки. Діти вчилися одягати бронежилети, захисні шоломи, розбирали і збирали автомат. Старший офіцер відділення капітан Коломієць  Олександр Васильович розповів старшокласникам про вступ до вищих військових навчальних закладів. Він звернув увагу на ряд переваг, які має навчання у військових навчальних закладах порівняно з цивільними. Міністерство оборони пропонує безкоштовне навчання, повне державне забезпечення. Після закінчення вузу гарантоване працевлаштування. У ході зустрічі діти зрозуміли, що навчання у військових навчальних закладах дає змогу долучитися до оборони України. Тільки завдяки нашим військовим перемога над ворогом стає все ближчою.


22.03.2023

 У Пісківському ліцеї  були проведені цікаві заходи до Всесвітнього дня поезії. Нею  ми захоплюємося, вивчаємо, презентуємо, бо вона підносить нас духовно, збагачує новими відчуттями та своєю неповторністю.


20.03.2023

 20 березня проводиться Всесвітній день казки. Мета- охопити нову аудиторію, долучити її до  читання , від якого діти отримують задоволення.

   За помахом чарівної палички   учні початкових класів Пісківського ліцею відправилися в казкову подорож по станціям " Переплутанка", "Пізнай героя", " Казкова математика", " Потяг казок". Весела була мандрівка!


11.03.2023

   Сьогодні, як ніколи, зростає співпраця закладів освіти  з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження.

   7 березня  здобувачі освіти Пісківського ліцею зустрічалися з  інспекторкою сектору ювенальної превенції Миргородського райвідділу поліції  Шагаєвою Кариною Миколаївною та дільничним офіцером поліції ВП №2  Миргородського РВП ГУНП в Полтавській області лейтенантом поліції Ярмаковичем Олександром  Миколайовичем.  Головною метою зустрічі було попередження протиправних дій з боку дітей та застереження їх від небезпеки. Розмова йшла про заборону куріння серед неповнолітніх, про відповідальність за куріння в громадських місцях.  Особлива увага  акцентувалась  на видах відповідальності учнів та їх батьків за скоєні правопорушення. Зустріч пройшла у формі діалогу, всі отримали корисну інформацію  та погодились з тим, що безпека кожного залежить від нас самих.


09.03.2023

   Традиційно з нагоди вшанування пам'яті видатного майстра слова, талановитого художника, величного  Т.Г. Шевченка настають Шевченківські дні. Невмирущій славі генія у Пісківському ліцеї  були присвячені  святкові заходи. Класні керівники проводили з учнями квести, флешмоби, переглядали кадри з фільму " Дитинство Тараса", презентацію " Шевченко- художник", яка ознайомила присутніх з мистецькою спадщиною Т. Шевченка. Учні 1-4 класів брали участь у конкурсі декламаторів поезії " Шевченко наш. Він для усіх століть.", діти 5-11 класів створили лепбуки, у яких творчо представили Шевченка, його неординарну особистість. Минають роки, змінюються покоління, а слово Шевченка - живе та вічне.


08.03.2023

   Учні 2 класу  долучилися до Шевченківських днів, які проходять у Пісківському ліцеї. "Шевченко - поет, художник, патріот '' під такою назвою пройшов виховний захід. Учні   з різних  джерел відшукали твори Шевченка для дітей про пори року, красу природи , про Україну. Дуже зацікавила всіх презентація ,"Дитинство Шевченка ''.  Другокласники декламували вірші поета і створили лепбук , "Твори Шевченка для  дітей ''.


07.03.2023

   У першій декаді березня у Пісківському ліцеї почався Шевченківський тиждень, присвячений життю і творчості великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Учні 1 класу познайомились із біографією поета та художника, декламували вірші, малювали ілюстрації до віршів.


21.02.2023

 "Мова- найцінніший скарб''під такою назвою пройшов виховний захід у 2 класі Пісківського ліцею. Він був приурочений Міжнародному дню рідної мови. Діти розширили знання про багатство рідної мови.Розгадували загадки,добирали рими до віршів,доповнювали прислів'я і приказки. Виготовили  у групах квітку ознак рідної мови.Завершили  захід вікториною на знання мови.

20.02.2023

   Сьогодні День вшанування Героїв Небесної Сотні. У пам'ять про загиблих , які боролися за право жити у вільній країні, учні 1 класу Пісківського ліцею виготовили янголів та вшанували  пам'ять героїв хвилиною мовчання.

17.02.2023

   До учнів 1 класу Пісківського ліцею на урок математики завітав у гості пес  Патрон. Він навчив дітей знаходити та знешкоджувати міни. Діти дякували йому, складали про Патрона  задачі та співали разом з ним пісні. Учні переконалися, що Успіх приходить до наполегливих!

16.02.2023

   Найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а його  кращим другом був і залишається спорт.

 Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. А тому в Пісківському  ліцеї  однією з головних цілей є підвищення рівня фізичного розвитку дітей.     Нашим  ліцеїстам подобаються всі види спорту, а найбільше діти захоплюються волейболом.  14 лютого  відбулася товариська зустріч з вихованцями гуртка з волейболу   Заводського ліцею №2 (учитель Федоронько В.В.) та учнями Пісківського ліцею (учитель Репецький В.І.) Дівчата нашого ліцею здобули  перемогу. Команда хлопців стала переможцем з рахунком 2-1, мікс дівчат і хлопців отримав чудовий результат - 2-0 на користь команди Пісківського ліцею.

 Всім учасникам  зустрічі  хочеться  сказати , що кожен, хто  взяв участь у змаганнях, незалежно від результату, вже зробив великий крок назустріч своєму спортивному розвиткові. У залі панувала атмосфера спортивного азарту.

   Так тримати, юні чемпіони!

14.02.2023

   Свято - це завжди радість, сміх, подарунки, позитивні емоції. Учні 3 класу Пісківського ліцею з нетерпінням чекали на свято Святого Валентина та активно до нього готувалися. Власноруч виготовляли  " валентинки", вітали своїх рідних і друзів,  колективно намалювали плакат " Ми любимо Україну". Дізналися з легенди, з якої країни прийшло до нас це свято.

08.02.2023

  Сьогодні в Пісківському ліцеї відбулася зустріч із колишнім випускником школи, жителем нашого села, який зараз виконує свій  почесний військовий обов'язок у ЗСУ, Кириченком Сергієм Миколайовичем. Він розповів про страшні реалії війни, про мужність, силу волі наших захисників. Говорив про свої військові будні, про бойових побратимів, солдатську дружбу на війні.    Сергій Миколайович  відповідав на запитання, які хвилювали учнів і вчителів. Ми щиро вдячні нашому захиснику, горді, що маємо таких земляків. Бажаємо, щоб ангели оберігали їх від небезпек, і всі вони повернулися додому живими, з Перемогою.


07.02.2023

  07  лютого 2023  року відзначався Міжнародний День безпечного Інтернету. У зв’язку з цим, згідно річного плану виховної роботи школи, з метою виховання поважливого онлайн спілкування учнів та профілактики кібербулінгу в період з 07 по 11 лютого 2023 року в  Пісківському ліцеї був проведений Тиждень безпечного Інтернету.

   Протягом тижня були проведені наступні заходи серед учнів 6-11 класів виховні бесіди на теми: «Подорож океаном комп'ютерних знань. Безпечний Інтернет та соціальні мережі» та «Захист інформації», а також продемонстровано учням презентацію «Безпека дітей в Інтернеті».


04.02.2023

  Згідно з річним планом  у Пісківському ліцеї проведено  тиждень хімії.  Його мета - розвиток в учнів самостійності, використання  на практиці знань та вмінь.

Проведено конкурс малюнків " Хімія в моєму житті", переглянуто  науково-пізнавальні відеокліпи  «Цікаві досліди», «Топ 5 Хіміків». " Живі води". Цікаво пройшов турнір " Юні хіміки".

01.02.2023

   Учні 1 класу Пісківського ліцею долучились до Всесвітнього дня читання вголос. За активну участь, любов до книги і надзвичайну артистичність діти отримали грамоти.

01.02.2023

   1 лютого -Всесвітній день читання вголос.У 2 класі пройшов виховний захід "Книга - джерело знань''. Діти переглянули презентацію,присвячену значенню книги в житті людини. Відгадували загадки,читали вірші про книгу,також презентували свої улюблені книги,якими поповнили класну бібліотеку. Був проведений конкурс на краще читання віршів.Найкращими читачами стали Уварова Лариса, Васильченко Вікторія, Федоренко Дар'я.

30.01.2023

   30 січня 2023 року з учнями 11 класу та їх батьками проведено зустріч, де було обговорено питання щодо складання НМПТ - 2023. Учням дано поради, як успішно скласти тести.

25.01.2023

Співробітниками Миргородського РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області Криворучком О.А. та Мойбенком А.І. з учасниками освітнього  процесу  Пісківського ліцею Заводської міської ради Полтавської області» було проведено профілактичний захід «Єдиний урок безпеки»,  на якому було висвітлено тематику щодо правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, правил поведінки на льоду. Роз’яснено персоналу та дітям основні правила поведінки в умовах небезпеки.

Надано методичну  допомогу закладу освіти з питань щодо вступу випускників  до навчальних закладів ДСНС.

   Загалом було задіяно 73 учасників навчального процесу.

21.01.2023

   Україна була, є і буде! 

  Під таким гаслом у онлайн режимі була проведена виховна година у 8 класі до дня Соборності України!!!

20.01.2023

   З нагоди Дня Соборності України та виховання у школярів почуття патріотизму, гордості за свою державу у Пісківському ліцеї були проведені тематичні уроки " З Україною в серці", вікторини, майстер - класи , інформаційні хвилинки патріотичного спрямування. Діти разом із учителями взяли участь у флешмобі " Тільки в єдності наша сила" У нелегкі для нас часи ми віримо, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною. Вона скріплена кров'ю борців за свободу минулого століття, і тих, хто зараз боронить рідну землю від ненависних ворогів. Проведені заходи дають розуміння того, що лише в єдності  та соборності душ ми досягнемо нашої мети - Перемоги.

20.01.2023

День Соборності України — свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

    20 січня у 5 класі була проведена виховна година, присвячена цій знаменній даті.

18.01.2023

До Дня Соборності України для учнів  1 класу проведено виховну годину" Одна єдина, соборна Україна" Діти  разом з класним керівником  виготовили браслети та  ляльки, які символізують Україну єдину. Також утворили живий ланцюг- символ духовної єдності і свободи українського народу.

17.01.2023

Щороку проходить турнір з настільного тенісу на кубок міського голови Заводської територіальної громади Сидоренка В.В. Захід проводиться не просто так, а несе в собі головну мету – залучити до масового спорту усіх, незалежно від здібностей чи умінь.

   За результатами змагань, що відбулися 13 січня 2023 року, учні Пісківського ліцею вибороли такі місця:

 І місце   -  учениця 11 класу Прядка Катерина 

ІІ місце - учениця 9 класу Вовк Дарія 

ІІІ місце  - учениця 9 класу Верецун Анастасія та учень  10 класу Гарний Артем.

 Переможці нагороджені кубком, дипломами, солодощами та грошовими винагородами. 

   Вітаємо юних чемпіонів, бажаємо подальших спортивних успіхів. Дякуємо організаторам заходу за гру, яка тренує не лише тіло, а й мозок. Приносить нашим дітям задоволення, від отриманих перемог.

18.05.2023

   Педагог - організатор Руденко О.А. в музейній кімнаті  Пісківського ліцею провела екскурсію для учнів початкових класів " Цікаві факти з історії української  вишивки"


30.05.2023

  Учні 1 класу Пісківського ліцею цікаво завершили навчання. Діти взяли участь у квесті " Ми закінчили 1 клас", де не лише весело провели час, але й згадали, що вчили протягом навчального року . Гарних вам літніх канікул.  До зустрічі в 2 класі!


04.12.2023

Національний тиждень   читання у 3 класі Пісківського ліцею розпочався .Було дано старт Читацькому марафону. Кожен одержав зображення дерева , яке буде прикрашати  листочками з назвами книг, що  прочитав. Чим більше  прочитаних  оповідань, казок, тим пишніше буде їхнє  деревце. На завершення тижня учні  отримають звання ,,Лідер  читання",,Найкращий читач",,,.Читайлик" До дітей також завітала бібліотекар Рубанова Н.В.  з новинками літератури.


07.12.2023

З нагоди свята українки в різних країнах світу беруть участь у флешмобі " Зроби фото з хусткою".

Учні 2 класу Пісківського ліцею шанують і популяризують цю традицію.