Новини

09.03.2023

   Традиційно з нагоди вшанування пам'яті видатного майстра слова, талановитого художника, величного  Т.Г. Шевченка настають Шевченківські дні. Невмирущій славі генія у Пісківському ліцеї  були присвячені  святкові заходи. Класні керівники проводили з учнями квести, флешмоби, переглядали кадри з фільму " Дитинство Тараса", презентацію " Шевченко- художник", яка ознайомила присутніх з мистецькою спадщиною Т. Шевченка. Учні 1-4 класів брали участь у конкурсі декламаторів поезії " Шевченко наш. Він для усіх століть.", діти 5-11 класів створили лепбуки, у яких творчо представили Шевченка, його неординарну особистість. Минають роки, змінюються покоління, а слово Шевченка - живе та вічне.


08.03.2023

   Учні 2 класу  долучилися до Шевченківських днів, які проходять у Пісківському ліцеї. "Шевченко - поет, художник, патріот '' під такою назвою пройшов виховний захід. Учні   з різних  джерел відшукали твори Шевченка для дітей про пори року, красу природи , про Україну. Дуже зацікавила всіх презентація ,"Дитинство Шевченка ''.  Другокласники декламували вірші поета і створили лепбук , "Твори Шевченка для  дітей ''.


07.03.2023

   У першій декаді березня у Пісківському ліцеї почався Шевченківський тиждень, присвячений життю і творчості великого українського поета Тараса Григоровича Шевченка. Учні 1 класу познайомились із біографією поета та художника, декламували вірші, малювали ілюстрації до віршів.


21.02.2023

 "Мова- найцінніший скарб''під такою назвою пройшов виховний захід у 2 класі Пісківського ліцею. Він був приурочений Міжнародному дню рідної мови. Діти розширили знання про багатство рідної мови.Розгадували загадки,добирали рими до віршів,доповнювали прислів'я і приказки. Виготовили  у групах квітку ознак рідної мови.Завершили  захід вікториною на знання мови.

20.02.2023

   Сьогодні День вшанування Героїв Небесної Сотні. У пам'ять про загиблих , які боролися за право жити у вільній країні, учні 1 класу Пісківського ліцею виготовили янголів та вшанували  пам'ять героїв хвилиною мовчання.

17.02.2023

   До учнів 1 класу Пісківського ліцею на урок математики завітав у гості пес  Патрон. Він навчив дітей знаходити та знешкоджувати міни. Діти дякували йому, складали про Патрона  задачі та співали разом з ним пісні. Учні переконалися, що Успіх приходить до наполегливих!

16.02.2023

   Найціннішим скарбом для людини є здоров’я, а його  кращим другом був і залишається спорт.

 Культ здорового тіла, в якому здоровий дух, завжди був притаманний українцям. А тому в Пісківському  ліцеї  однією з головних цілей є підвищення рівня фізичного розвитку дітей.     Нашим  ліцеїстам подобаються всі види спорту, а найбільше діти захоплюються волейболом.  14 лютого  відбулася товариська зустріч з вихованцями гуртка з волейболу   Заводського ліцею №2 (учитель Федоронько В.В.) та учнями Пісківського ліцею (учитель Репецький В.І.) Дівчата нашого ліцею здобули  перемогу. Команда хлопців стала переможцем з рахунком 2-1, мікс дівчат і хлопців отримав чудовий результат - 2-0 на користь команди Пісківського ліцею.

 Всім учасникам  зустрічі  хочеться  сказати , що кожен, хто  взяв участь у змаганнях, незалежно від результату, вже зробив великий крок назустріч своєму спортивному розвиткові. У залі панувала атмосфера спортивного азарту.

   Так тримати, юні чемпіони!

14.02.2023

   Свято - це завжди радість, сміх, подарунки, позитивні емоції. Учні 3 класу Пісківського ліцею з нетерпінням чекали на свято Святого Валентина та активно до нього готувалися. Власноруч виготовляли  " валентинки", вітали своїх рідних і друзів,  колективно намалювали плакат " Ми любимо Україну". Дізналися з легенди, з якої країни прийшло до нас це свято.

08.02.2023

  Сьогодні в Пісківському ліцеї відбулася зустріч із колишнім випускником школи, жителем нашого села, який зараз виконує свій  почесний військовий обов'язок у ЗСУ, Кириченком Сергієм Миколайовичем. Він розповів про страшні реалії війни, про мужність, силу волі наших захисників. Говорив про свої військові будні, про бойових побратимів, солдатську дружбу на війні.    Сергій Миколайович  відповідав на запитання, які хвилювали учнів і вчителів. Ми щиро вдячні нашому захиснику, горді, що маємо таких земляків. Бажаємо, щоб ангели оберігали їх від небезпек, і всі вони повернулися додому живими, з Перемогою.


07.02.2023

  07  лютого 2023  року відзначався Міжнародний День безпечного Інтернету. У зв’язку з цим, згідно річного плану виховної роботи школи, з метою виховання поважливого онлайн спілкування учнів та профілактики кібербулінгу в період з 07 по 11 лютого 2023 року в  Пісківському ліцеї був проведений Тиждень безпечного Інтернету.

   Протягом тижня були проведені наступні заходи серед учнів 6-11 класів виховні бесіди на теми: «Подорож океаном комп'ютерних знань. Безпечний Інтернет та соціальні мережі» та «Захист інформації», а також продемонстровано учням презентацію «Безпека дітей в Інтернеті».


04.02.2023

  Згідно з річним планом  у Пісківському ліцеї проведено  тиждень хімії.  Його мета - розвиток в учнів самостійності, використання  на практиці знань та вмінь.

Проведено конкурс малюнків " Хімія в моєму житті", переглянуто  науково-пізнавальні відеокліпи  «Цікаві досліди», «Топ 5 Хіміків». " Живі води". Цікаво пройшов турнір " Юні хіміки".

01.02.2023

   Учні 1 класу Пісківського ліцею долучились до Всесвітнього дня читання вголос. За активну участь, любов до книги і надзвичайну артистичність діти отримали грамоти.

01.02.2023

   1 лютого -Всесвітній день читання вголос.У 2 класі пройшов виховний захід "Книга - джерело знань''. Діти переглянули презентацію,присвячену значенню книги в житті людини. Відгадували загадки,читали вірші про книгу,також презентували свої улюблені книги,якими поповнили класну бібліотеку. Був проведений конкурс на краще читання віршів.Найкращими читачами стали Уварова Лариса, Васильченко Вікторія, Федоренко Дар'я.

30.01.2023

   30 січня 2023 року з учнями 11 класу та їх батьками проведено зустріч, де було обговорено питання щодо складання НМПТ - 2023. Учням дано поради, як успішно скласти тести.

25.01.2023

Співробітниками Миргородського РУ ГУ ДСНС України у Полтавській області Криворучком О.А. та Мойбенком А.І. з учасниками освітнього  процесу  Пісківського ліцею Заводської міської ради Полтавської області» було проведено профілактичний захід «Єдиний урок безпеки»,  на якому було висвітлено тематику щодо правил поведінки під час виявлення вибухонебезпечних предметів, правил поведінки на льоду. Роз’яснено персоналу та дітям основні правила поведінки в умовах небезпеки.

Надано методичну  допомогу закладу освіти з питань щодо вступу випускників  до навчальних закладів ДСНС.

   Загалом було задіяно 73 учасників навчального процесу.

21.01.2023

   Україна була, є і буде! 

  Під таким гаслом у онлайн режимі була проведена виховна година у 8 класі до дня Соборності України!!!

20.01.2023

   З нагоди Дня Соборності України та виховання у школярів почуття патріотизму, гордості за свою державу у Пісківському ліцеї були проведені тематичні уроки " З Україною в серці", вікторини, майстер - класи , інформаційні хвилинки патріотичного спрямування. Діти разом із учителями взяли участь у флешмобі " Тільки в єдності наша сила" У нелегкі для нас часи ми віримо, що територіальна цілісність України навіки залишиться непорушною. Вона скріплена кров'ю борців за свободу минулого століття, і тих, хто зараз боронить рідну землю від ненависних ворогів. Проведені заходи дають розуміння того, що лише в єдності  та соборності душ ми досягнемо нашої мети - Перемоги.

20.01.2023

День Соборності України — свято, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

    20 січня у 5 класі була проведена виховна година, присвячена цій знаменній даті.

18.01.2023

До Дня Соборності України для учнів  1 класу проведено виховну годину" Одна єдина, соборна Україна" Діти  разом з класним керівником  виготовили браслети та  ляльки, які символізують Україну єдину. Також утворили живий ланцюг- символ духовної єдності і свободи українського народу.

17.01.2023

Щороку проходить турнір з настільного тенісу на кубок міського голови Заводської територіальної громади Сидоренка В.В. Захід проводиться не просто так, а несе в собі головну мету – залучити до масового спорту усіх, незалежно від здібностей чи умінь.

   За результатами змагань, що відбулися 13 січня 2023 року, учні Пісківського ліцею вибороли такі місця:

 І місце   -  учениця 11 класу Прядка Катерина 

ІІ місце - учениця 9 класу Вовк Дарія 

ІІІ місце  - учениця 9 класу Верецун Анастасія та учень  10 класу Гарний Артем.

 Переможці нагороджені кубком, дипломами, солодощами та грошовими винагородами. 

   Вітаємо юних чемпіонів, бажаємо подальших спортивних успіхів. Дякуємо організаторам заходу за гру, яка тренує не лише тіло, а й мозок. Приносить нашим дітям задоволення, від отриманих перемог.