Вимоги до учня

Любий учню!

Педагогічний колектив школи працює над проблемою створення умов для твого різнобічного розвитку.

Твої обов'язки: відвідувати школу, вчасно при­ходити на заняття, проявляти старанність і наполегливість у навчанні.

З тобою будуть працювати уважні й знаючі педагоги, тебе чекатимуть цікаві справи, захопливі заходи, традиційні свята школи.

Якщо ти будеш дотримуватись установле­них правил статуту школи, увічливо й по-доб­рому ставитися до однокласників, учителів і обслуговуючого персоналу, перебування в нашій школі буде для тебе приємним.

Класний керівник – твій старший друг і на­ставник. Він допоможе тобі адаптуватись у клас­ному колективі, дасть відповіді на всі твої запи­тання, допоможе розв'язати всі проблеми, що ви­никатимуть у тебе в школі й удома. Його вимоги в рамках статуту школи є обов'язковими для тебе. Він допоможе тобі пізнати себе, навчитися спілку­ванню з іншими людьми, йому цікаві твої талан­ти й інтереси.

Шкільний день

Заняття починаються о 9:00 (у понеділок та четвер о 8:40). Усі учні приходять у школу о 8:40 (у понеділок та четвер о 8:30). З першим дзвінком учень повинен бути в класі. Заняття закінчуються згідно з розкладом.

Твої обов'язки: відвідувати школу, вчасно при­ходити на заняття, проявляти старанність і наполегливість у навчанні.

Вихід учнів зі школи під час занять без дозволу вчителя (класного керівника) заборонено. Якщо учень затримується в школі після уроків, він попереджує про це батьків.

Телефон у школі є службовим: ним можна користуватися у крайньому випадку, з дозволу вчителя. Мобільні телефони у школі заборонені.

Повідомлення про запізнення учня записуються в його щоденник черговим учителем чи черговим учнем. Якщо учень постійно запізнюється на заняття без поважної причини, то його по­ведінка обговорюється на засіданні батьківського комітету.

Вимоги до одягу

У школі введена обов'язкова шкільна форма.

Шкільний одяг повинен відповідати санітарно-гігієнічним вимогам.

Для урочистих випадків рекомендується носити білу сорочку (блузку), темні брюки (спідницю). Заборонено носити яскраві чи дорогі аксесуари та прикраси, що відволікають увагу. Використання косметики повинно відповідати вимогам школи й віку. Дуже короткі спідниці, шорти, майки, плаття з глибоким вирізом, неохайний і рваний одяг – це приклади невідповідного одягу. Учні повинні мати спортивний одяг і взуття для уроків фізичної культури й спортивних змагань.

Правила відвідування занять

Шкільна адміністрація (чи класний керівник) повинні бути попереджені про причини відсутності учнів (по можливості, у короткий термін).

Регулярне відвідування занять необхідне не тільки тому, що забезпечує успішний процес навчання, а й тому, що формує відповідальне ставлення до роботи, яке учень перенесе у своє доросле життя.

Поважні причини відсутності: хвороба, необхідність догляду за хворим членом сім'ї, смерть рідних, відвідування лікаря (підтверджується довідкою), а також пропуски уроків за домовленістю з дирекцією (заява батьків). По можливості слід уникати відвідування лікаря під час навчання.

Учень повинен відпрацювати пропущений матеріал і здати його вчителеві.

Дисциплінарні вимоги

Від учнів школи вимагається самодисципліна, здійснення самоконтролю. Доброзичливе ставлення до оточуючих людей – основа доброї поведінки в школі. Кожен учень відповідає за свою поведінку й повинен поважати права інших людей.

Кожен безвідповідальний учинок зумовлює порушення дисциплінарних вимог і буде мати такі наслідки:

Неможливо передбачити всі можливі порушення статуту.

Перелік порушень, які потягнуть за собою серйозне дисциплінарне покарання:

Побутова культура

Правила культури спілкування

Правила культури діяльності

Загальні правила моральності

Критерії оцінювання учнів початкових класів